Begrenset sommerkampanje

Vi dobler bestillingen din - kostnadsfritt!
Dvs. når du bestiller dette produkter, får du også med Kärcher K4 Power Control Flex. uten å betale ekstra for den!
Tilbudet gjelder kun en begrenset periode i sommer!
Turisimo Høytrykk Skumvaskpakke er kanskje det råeste av vaskeutstyr du kan få til å vaske bil. Her er vår beste skumkanon, som leverer fint, tykt skum. Turisimo sin helt spesielle underspyler med utskiftbare dyser og hjul som ruller lett på alle typer underlag. Og ikke minst Turisimå sin helt spesielle, og eneste i verden, skumlanse for underspyler.
Dette gir en god, skånsom og ikke minst grundig vask av hele bilen. Inkludert undersiden av bilen!
Turisimo Foam Cannon Deluxe
Turisimo Foam Cannon Deluxe er vår beste skumkanon som vil gjøre vaskingen din mer effektiv enn noen gang. Dette er kvalitet til fingerspissene, konstruert for å gi deg den beste bilvasken du kan få.
Det følger med kobling som passer rett inn på pistolen til Kärcher's gule serie og alle AVA-modeller. Har du annen høytrykkspyler, kjøper du kun med kobling til din spyler, så er det "good to go". Koblinger finner du her.
Skum vil være med å løse opp og transportere bort forurensinger fra lakken som resulterer i en mer skånsom bilvask. Enten som en forvask før håndvask eller som en enkel kjapp vask hvor du kun benytter skum og deretter spyler av. For mange er skum-kanon uunnværlig når man utfører bilvask.
Turisimo Undercarriage Washer Deluxe
Turisimo Undercarriage Washer Deluxe er et "må ha" produkt for deg som bryr deg om bilen din.
Lakken på bilen din ser kanskje ren og pen ut men hvordan er det under bilen? Understellet blir minst like mye utsatt for slitasje, salt, gjørme og generell skitt og krever også rengjøring. Turisimo Undercarriage Washer Deluxe gjør det enkelt for deg å rengjøre her også nå.
Turisimo Undercarriage Washer Deluxe er en underspyler til bil, av høy kvalitet. Undercarriage Washer Deluxe kommer med store myke hjul som lar deg enkelt føre underspyleren på alle typer underlag. Underspyleren kommer med 40 grader dyser påmontert men disse er festet med hurtigkoblinger og kan enkelt byttes ut med 25 grader dyser avhengig av hva du skal rengjøre. Selve forlengelsesrørene blir skrudd sammen for bedre stabilitet samtidig som selve underspyleren er lakkert i en flott rødfarge som forhindrer rusting.
Turisimo Undercarriage Foamer
Turisimo Undercarriage Foamer er et revolusjonerende produkt innen bilvask som lar deg skumme undersiden av bilen din.
Det å spyle under bilen med en underspyler er det mange som har fått øynene opp for, men man føler forsatt at man ikke får vasket godt nok uten kjemi. Turisimo har nå løst problemet og vi kan med stolthet presentere Undercarriage Foamer fra Turisimo. Dette utstyret kan kobles til Turisimo Undercarriage Washer og lar deg enkelt påføre f.eks høy alkaliske skumsåper under bilen din for å rengjøre ekstra godt. Ikke bare kan du påføre skumsåper, du kan også påføre konsentrert mikroavfetting, saltfjerner, skumsåper og skumforseglinger.
Fordeler med Undercarriage Foamer
- Passer på Turisimo Undercarriage Washer
- Lar deg påføre en rekke forskjellig kjemier på undersiden av bilen
- Komplett sett
- Enkel tilkobling
- Lager tykt skum
- Følger med 4 stk 60 grader skumdyser og overganger
Undercarriage Foamer fra Turisimo gir deg altså nå muligheten til å ta en hel fullverdig vask under bilen din helt uten å måtte bøye deg ned eller sitte på knærna.
Det medfølger 4 stk 60-graders lavtrykkdyser som er beregnet for å påføre skum og annen kjemi. Det er viktig å huske på at disse må benyttes for best resultat, du vil ikke kunne oppnå samme kvalitet på skummet ved bruk av standard 25/40 graders høytrykkdyser. Bland kjemien slik som du ville gjort i tradisjonell skumkanon og monter på underspyleren.