Kontakt oss

Gjelder henvendelsen din en ordre hos oss? Oppgi ditt ordrenummer slik at vi enklest mulig kan hjelpe deg.

 

Når du kontakter Garasjetid.no via e-post eller chat, lagres din henvendelse og kontaktinformasjon hos oss. Dette er nødvendig for å kunne gjennomføre din henvendelse og for å kunne kontakte deg hvis det skulle være behov for oppfølging.


Kundesenter:

 

Telefon: 33 48 23 70

E-post: post@garasjetid.no

Se på ordre, slette ordre, søke retur

 

Åpningstider: telefon og chat mandag – fredag 08.00 – 16.00.

 

 

Post- og besøksadresse:

 

Garasjetid AS
Nordre Kullerød 19
3241 Sandefjord

 

Org.nr. 922948682
 


Ansatte

Per Christian Nilsen

Per Christian Nilsen

Produktsjef

pcn@garasjetid.no

Bjørn-Aage Bredal

Janne Jensen

Salgs- og markedssjef

bab@garasjetid.no

Hugo Rask-Jensen

Janne Jensen

Daglig leder

hrj@garasjetid.no

Ulf E. Andersen

Leder IT/e-handel

ulf.andersen@garasjetid.no

Martin Heimdal

Leder kundeservice

martin.heimdal@garasjetid.no

Ketil Falstad

Nettbutikksjef

ketil.falstad@garasjetid.no

Daniel Andersen

Digital Markedsfører

daniel.andersen@garasjetid.no

Hans Petter Henriksen

Leder logistikk

hans.petter.henriksen@garasjetid.no