Kontakt oss

Gjelder henvendelsen din en ordre hos oss? Oppgi ditt ordrenummer slik at vi enklest mulig kan hjelpe deg.

 

Når du kontakter Garasjetid.no via e-post eller chat, lagres din henvendelse og kontaktinformasjon hos oss. Dette er nødvendig for å kunne gjennomføre din henvendelse og for å kunne kontakte deg hvis det skulle være behov for oppfølging.


Kundesenter:

 

Telefon: 33 48 23 70

E-post: post@garasjetid.no

Se på ordre, slette ordre, søke retur

 

Åpningstider: telefon og chat mandag – fredag 08.00 – 16.00.

 

 

Post- og besøksadresse:

 

Garasjetid AS (Org.nr. 922948682)
Nordre Kullerød 19
3241 Sandefjord
 


Ansatte

Per Christian Nilsen

Per Christian Nilsen

Salgsansvarlig - bedrift

pcn@garasjetid.no

Bjørn-Aage Bredal

Janne Jensen

Salgs- og markedssjef

bab@garasjetid.no

Hugo Rask-Jensen

Janne Jensen

Daglig leder

hrj@garasjetid.no

Martin Heimdal

Martin Heimdal

Butikksjef - nettbutikk

martin.heimdal@garasjetid.no

Anita Juliane Simonsen

Anita Simonsen

Leder for kundeservice

anita.juliane.simonsen@garasjetid.no

Pernille Møller

Pernille Møller

Kundeservicemedarbeider

pernille.moller@garasjetid.no

Ulf E. Andersen

Leder IT/e-handel

ulf.andersen@garasjetid.no

Lene Kvernsveen

Lene kvernsveen

Salgssjef - bedrift

lene.kvernsveen@garasjetid.no

Hildegunn Bjerknes

Hildegunn Bjerknes

Leder - innkjøp

hildegunn.bjerknes@garasjetid.no

Stine Hasthi

Stine Hasthi

Innkjøp

stine.hasthi@garasjetid.no