I moderne biler er det stadig flere omtåelige overflater som store navigasjonsskjermer, instrumentpanel, pianolakk esv. Disse flatene skal ikke bare vaskes skånsomt, men man må også være svært nøye med hva slag rensemiddel man bruker, slik at det ikke blir flekker, riper eller skjolder i overflaten.
I Total Interior Kit har vi plukket frem en perfekt kombinasjon for hele interiøret. Denne kan du fint bruke på navigasjonsskjerm, pianolakk og de fleste andre overflater. Inkludert skinnratt, skinnseter, vinyl osv.
Chemical Guys Total Interior Cleaner legger ikke igjen såperester, men en mild og fin duft. Chemical Guys Total Interior Cleaner legger dessuten igjen en beskyttende hinne, som gjør at overflaten holder seg fresh lenger.
I kombinasjon med Work Stuff Detailing Brush Albino og Gloss Factory mikrofiberklut, utfører du en effektiv vask, 100% skånsomt og svært effektivt.
Gloss Factory Skumflaske er en høykvalitets pumpeflaske som forvandler dine rengjøringsprodukter til fyldig skum.
Flasken rommer 150 ml og er laget av holdbart PET-materiale, og er designet for presis og effektiv rengjøring av bilens interiør, inkludert plast, skinn og andre delikate overflater. Ved å bruke skum i stedet for flytende løsninger, kan du påføre produktet nøyaktig der det trengs, uten risiko for uønsket overspray. Perfekt for bruk med skinn-rengjøringsmidler og APC-produkter, sikrer denne skumflasken optimal rengjøringsytelse.