Chemical Guys Poleringspakke inneholder favorittene fra Chemical Guys du trenger for å få en ripefri, blank og godt beskyttet bil. Chemical Guys Poleringspakke er satt sammen som en komplett pakke for deg som allerede har en DA (Dual Action) poleringsmaskin med 125mm bakplate. Fjern riper, hent glans og beskytt bilen effektivt med Chemical Guys Poleringspakke!
Chemical Guys P4 Precision Paint Perfection Polish er laget for å effektivt fjerne små vaskeriper i lakken, samtidig som den etterlater en blank overflate. Chemical Guys P4 er super-enkel å jobbe med, men etterlater et utrolig resultat.
Chemical Guys C4 Clear Cut Correction Compound er super enkel I bruk, men fjerner riper og skader I lakken raskt og effektivt. Den kan fjerne riper helt ned i 1200 grit, noe som er ganske grovt, da er det veldig dype riper/slitt lakk. Chemical Guys C4 vil uansett være enkel å jobbe med, samtidig som den støver minimalt.
Ved å lansere HydroSlick introduserer Chemical Guys ikke bare et helt nytt produkt, men også et produkt som faktisk fortjener sin egen kategori! De kaller det en Hypervoks. En Hypervoks kombinerer brukervennligheten til en tradisjonell voks med holdbarhet, glans, glatthet, beading og den sinnsyke glansen som kommer fra en keramisk coating.
Chemical Guys Premium Mikrofiber Applikator er det ideelle valget for påføring av hvilket som helst av dine favoritt Chemical Guys produkter. Om det er voks, sealere, glazer, skinnkremer eller dressinger du skal påføre, så vil disse applikatorene gjøre jobben skånsomt og effektivt.
Menzerna Heavy Cut Pad – Standard
Menzerna Heavy Cut Pad i Standard er en effektiv og robust poleringspute utviklet for grov lakkorrigering. Puten er laget for å fjerne dype riper, kraftige vaskemerker og oksidasjon på lakkerte overflater. Den retikulerte skumstrukturen gir stabil ytelse og god varmefordeling, noe som gjør puten velegnet både for entusiaster og brukere som ønsker raske og tydelige korrigeringsresultater. Padstørrelse: 130/150mm
Menzerna Medium Cut Pad – Standard
Menzerna Medium Cut Pad i Standard er en allsidig poleringspute utviklet for effektiv korrigering kombinert med god finish. Puten egner seg godt til å fjerne moderate riper, vaskemerker og lette lakkskader, samtidig som den etterlater en jevn og forbedret overflate. Den retikulerte skumstrukturen gir stabil ytelse og god kontroll, noe som gjør puten velegnet for både entusiaster og regelmessig vedlikehold av lakk. Padstørrelse: 130/150mm