Maskinpolering Nybegynner inneholder
Dette er årets gave til den som har lyst til å komme i gang med maskinpolering. En maskin som er trygg å jobbe med og gir deg glans i lakken. Dette er maskinpolering for nybegynner. Inkludert en praktisk bag å oppbevare maskin og polish i.
Med i dette maskinpoleringskitet får du det du trenger for å komme i gang. Polish, forsegling, maskin, klut og 2 stk poleringsputer. Én myk og en hard pute.
Turisimo DAP 9 Poleringsmaskin
Turisimo DAP 9 Poleringsmaskin representerer betydelig oppgradering av din første poleringsmaskin. Dette er maskinen du skal gå for, dersom du skal starte å polere med masin for første gang, eller du kun skal polere et par ganger i året for å hente frem glans og fjerne mindre riper og slitemerker i lakken. Med 9 mm utkast, er det en maskin som er kraftig nok til å fjerne mindre skader i lakken og gi en eksepsjonell glans.
Forbedret utkast for overlegen polering
En liten detalj som gjør den store forskjellen er faktisk ikke mer enn én millimeter! Det vi ofte ser fra tilsvarende poleringsmaskiner, er at de har et utkast på 8 mm, eller så må man helt opp til 12mm eller 15mm som er langt kraftigere maskiner. Turisimo DAP9 har 9 mm utkast.
Dette lille, men kritiske steget, forbedrer maskinens evne til å simulere håndbevegelser enda mer nøyaktig, noe som resulterer i en mer effektiv og jevn polering. Dette gjør Turisimo DAP 9 til et enda mer tiltalende valg for de som ønsker å oppnå profesjonelle resultater uten risiko for å skade lakken.
Menzerna Final Finish 3000
Menzerna Final Finish 3000 er en klassisk og pålitelig finishpolish utviklet for å fjerne poleringsmerker, slør, grå skjolder og hologrammer etter grov- og mellompolering. Denne silikonfrie high-gloss polishen gir en eksepsjonell klarhet og en dyp, speilblank finish, og er siste steg før forsegling eller voks.
Gloss Factory Keramisk Sprayforsegling, 500 ml.
Gloss Factory Keramisk Sprayforsegling er en enkel i bruk og gir opptil 4-5 måneder varighet ut av en påføring. Keramisk Sprayforsegling vil gi lakken på bilen din en super hydrofobisk effekt slik som vi kjenner igjen fra teflon stekepanner. Vann og skitt vil rett ikke feste seg like godt i lakken som også resulterer i enklere vask.
Puter og høykvalitets mikrofiberklut
Det følger med 2 poleringsputer i dette settet. En myk for glans og en hard for å fjerne riper. Vi anbefaler at du bruker flere puter når du skal polere en hel bil, og mikrofiberkluter er også noe man raskt oppdager at man trenger mer av.