I denne pakken så får man Gloss Factory Deilig som er laget for å løse opp forurensingene vi finner på på bilen nettopp i sommer og høst. Vi har funnet ut etter testing at om bilen din er full av fugleskitt og insekter egner denne såpen seg godt som forvask.
Gloss Factory Deilig skumshampo
Gloss Factory DEILIG bilshampo er en bilshampo som egner seg like godt i skumkanonen som i bøtta. Skummer godt, lukter godt og gir god glid til berøringsvasken.
Dette er en perfekt bilshampo for vedlikeholdsvask. En shampo som hverken tærer på eksisterende beskyttelse - enten du har keramisk coating eller organisk voks. Den tilsetter ikke "kunstig" voks eller forringer den glansen du har i lakken, men med sin balsamteknologi ivaretar den bilens originale glans.
Blandingsforhold Gloss Factory DEILIG bilshampo
- Skumkanon: 1 del shampo til 9 deler vann
- Bøtte: 30 ml til 10 liter vann.
Gloss Factory Bøtte av resirkulert plast
Gloss Factory bøtte av resirkulert plast er en veldig praktisk, sterk og stabil bøtte med håndtak. Bøtten rommer totalt 10L og kommer med literskala innvendig som gjør det enkelt å måle opp blandingsforhold. Under bøtten er det også et grep som gjør det svært enkelt å tømme den.
Gloss Factory Insektsfjerner
Gloss Factory Insektsfjerner er en effektiv rens for å fjerne insektsrester på din bil. Enten de er ferske eller inntørkede vil Gloss Factory Insektsfjerner mykne opp insektrestene, fugleskitt og kvae, slik at de kan tørkes av eller spyles av enkelt. Etter påføring vil du se at insektsrestene løsner og «smelter» mens produktet jobber.