Strands DK Nuuk 20" Komplett Kit Led-Bar pakke med det du trenger

Strands DK Nuuk 20" Komplett Kit

Led-Bar pakke med det du trenger

Varenr: 170815_bun
4 698,-
-+
100+ stk på lager
Delbetaling fra 262,-/måned
ProduktinfoHMSDokumenterTilbehørAlternativerProduktanmeldelserAndre kjøpte også
Produktinfo

Strands Dark Knight Nuuk er utviklet for elektriske kjøretøy, og med dobbeltposisjonslys i enten hvit eller oransje gir den et slående utseende og et svært bra lysbilde.

 

Strands Dark Knight Nuuk Led Bar 20"

 

Med kombinasjonslysbilde av flom og spot er LED-baren godt egnet for alle typer kjøreforhold, og gir deg lys der du trenger det mest. Godt egnet for både mindre landeveier i skogsområder hvor man ønsker også ønsker god bredde i lysbildet, eller lange strekninger hvor man ønsker at lyset kastes langt fremme.

 

Dark Knight Nuuk kommer i et aluminiumshus og den mørke linsen er laget av transparent PC (polykarbonat), et ekstremt sterkt materiale som beskytter diodene mot steinsprut og vær. Det kraftige aluminiumshuset gjør at LED-baren tåler både salt og andre påkjenninger fra det harde nordiske klimaet. Med et sofistikert og slankt design er Dark Knight Nuuk en perfekt match for moderne elektriske kjøretøy. LES MER HER

 

Strands Skiltplatefeste Universal

 

De fleste skiltfester er laget for å passe til en spesifikk LED-bar og passer derfor ikke optimalt til andre ramper. Med disse SIBERIA-festene får du muligheten til å velge akkurat hvilken avstand du ønsker å montere de to festene på, noe som betyr at de passer til alle LED-barer fra Strand Lighting Division sitt sortiment, og gir deg en perfekt installasjon hver gang.

 

Braketten er veldig fleksibel og monteringsmulighetene til din LED-bar er nesten uendelige. Beslagene selges i par (høyre + venstre), og leveres med 8 skruer og en manual. LES MER HER

 

Strands Kabelsett 1 DT Kontakter

 

12-24V kabelsett som er tilpasset en LED-bar med maks forbruk 145W med DT-kontakt, og maks 360W hvis DT-kontakten kuttes. Kabelsettet består av et 40A relé, 30A hengende sikring og kabler (1,5 mm²) med en DT2-kontakt. Kabelsettet er tilpasset de fleste kjøretøy og leveres med PÅ/AV-knapp. Hvis du velger å ikke bruke PÅ/AV-knappen men heller vil ta kontrollstrøm fra f.eks. billykter, brukes den blå kabelen på ledningsnettet.

 

Spesifikasjoner Strands Dark Knight Nuuk 20"

Teknologi: LED (LP)

Antall LEDs: 12

Spenning (V DC): 9-36V DC

Teoretisk effekt (w) 12V: 120

Teoretisk effekt (w) 24V: 120

Forbruk (w) 12V: 94

Forbruk (w) 24V: 94

Teoretisk lumen: 11400

Effektiv lumen: 9500

Kastelengde @1 LUX: 452m

Fargenyanse: 6000 Kelvin

IP-Grad: 68/69K

Farge lykthus: Sort

Lysbilde: Kombinert fjernlys

Posisjonslys: Ja (hvit og oransje)

Strømkontakt: DT4

Kabel lengde (mm): 500

Lengde (mm): 515

Dybde (mm): 69.8

Høyde (mm): 38.5

Høyde inkludert brakett (mm): 51.3

ADR-Godkjent: Nei

E-Godkjent: Ja (ECE R7 R112)

Referansenummer: 40

EMC: ECE R10

 

Koblinger

  • Sort kabel - (negativ)
  • Rød kabel + (positiv)
  • Hvit kabel: Hvitt posisjonslys (positiv)
  • Gul kabel: Oransje posisjonslys (positiv)

 

HMS


Dokumenter
Tilbehør
Alternativer
Produktanmeldelser
Andre kjøpte også
182525