Pro Finish Kit – For en bil som ser ny ut, hver gang!
Få profesjonell glans rett i oppkjørselen. Vask og beskytt både inn- og utvendig, fang opp smuss med Dirt Trap, og dekk bilen i tykt skum med Foam Blaster 6 Pro. HydroSuds såpe gir ekstra keramisk beskyttelse, mens Heavnly Dry tørker hele bilen uten problemer.
Avslutt med HydroSpeed Ceramic Detailer – for en varig showroom-finish.
Med Foam Blaster 6 kan du nå skumlegge det du skal vaske uten å måtte dra frem høytrykksspyleren, koble denne opp mot vann og strøm etc. Foam Blaster 6 klikker du enkelt rett på hageslangen og du er klar.
HydroSuds Ceramic Car Wash Soap kombinerer en ekstremt skummende pH-nøytral bilsåpe med effektene av de glansgivende SiO2 partiklene.
Såpen er tilsatt mengder med nanobasert SiO2 som legger igjen en keramisk beskyttelse og gir en utrolig glans for hvert drag du gjør med vaskehansken. HydroSuds gir alene en god beskyttelse ved å etterlate seg en silika-rik film som frastøter vann, skitt og forurensninger.
Hydro Speed Ceramic Quick Detailer legger en slitesterk keramisk beskyttelse, slik at du får vannperler og glans i lakken. Den kan benyttes på lakk, glass, frontlykter og baklykter m.m. Bruk den mellom vask, på ubehandlet bil eller på toppen av voks for å opprettholde din favoritt coating.
Ved å bruke den aktive SiO2-ingrediensen i flytende form, forsegler Hydro Speed overflaten på lakken og skaper en overlegen refleksjon og en intensk keramisk glans. Etterlater seg en non-stick overflate som frastøter skitt og forurensninger.
Chemical Guys Total Interior Cleaner er en perfekt følgesvenn i bilen. Den både renser og fornyer interiøret, til den originale sort matte overflaten.
Samtidlig som den renser og fornyer, legger den ikke igjen såperester, men en mild og fin duft. Dette er definitivt en av våre mest populære quick detailere for interiøret i bilen. Det utrolige er at denne kan du bruke på vinyl, skinn og glassruter.