Chemical Guys Headlight Lens Restorer Henter glans i slitte lykter, 473ml

Chemical Guys Headlight Lens Restorer

Henter glans i slitte lykter, 473ml

Varenr: GAP11516811339028159
299,-
Volum
-+
57 stk på lager
ProduktinfoHMSDokumenterProduktanmeldelserAndre kjøpte også
Produktinfo

Chemical Guys Headlight Restorer er et profesjonelt poleringsmiddel som fjerner "død" og matt plast fra front- og baklykter.

 

Med en effektiv UV beskyttelse er du sikret klare og flotte lykter i lang tid fremover. Billykter av plast, og da spesielt frontlyktene, er utsatt for både slitasje og skadelige UV stråler. Headlight Restorer er et spesialmiddel som sliper vekk oksidasjoner og fjerner mattheten.

 

Opplever du at lyktene ikke gir det lyset de skal eller har du fått merknad ved EU-kontroll? Da kan du spare mye penger på å fikse dette selv! Headlight Restorer gir et oppsiktsvekkende godt resultat ved håndpolering og enda bedre dersom du bruker poleringsmaskin. Det er ikke sjelden at en moderne frontlykt i dag koster mellom 5 og 10 000,- pr. stk. så det er absolutt vel verdt investeringen i å gjøre dette selv!

HMS

Produktinformasjon

Helse, miljø og sikkerhet (HMS) Produktet er vurdert ikke merkepliktig i henhold til CLP


Dokumenter
Produktanmeldelser
Andre kjøpte også
127770